HAKKIMIZDA

GKR İnşaat, 35 yılı aşkın bilgi birikimi ile İstanbul merkezli olarak kurulmuş, konut ve sanayi binaları, çelik yapılar, kat karşılığı taahhüt hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir.

Çalışmalarındaki “kalite ve güven” anlayışı sektördeki başarısının temel belirleyici unsuru olmuştur. Betonarme yapıların inşaat-taahhüt faaliyetlerinde de bulunan GKR İNŞAAT, birlikte çalıştığı deneyimli mühendis ve mimarlar ile işinin ehli kalifiye elemanlardan oluşan proje ve şantiye departmanları ile müşteriye en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

GKR İNŞAAT, estetik ve yüksek dayanımı, ekonomi ile birleştirmeyi genel firma anlayışı olarak benimsemiştir. Bünyesinde bulundurduğu proje departmanı ile projelendirme çalışmaları profesyonel teknik ekip tarafından bilgisayar ortamında gerçekleştirilir. Statik hesaplamalar ve üç boyutlu çizimler ile yapılacak yapının bütün detayları oluşturulur.

Çelik yapılarla birlikte betonarme yapıları da imal edebilen firmamız sizlere projenizin her aşamasında hizmet verebilecek teknik imkân ve kabiliyete sahiptir.

GKR İNŞAAT olarak amacımız, inşa ettiğimiz her yapıda “kalite ve güven” anlayışını ön planda tutarak estetik, kullanışlı ve dayanıklı yapılar üretmektedir.

35 YILLIK TECRÜBE VE BİRİKİM İLE TANIŞIN