TAAHHÜT İNŞAAT İŞLERİ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque nec erat erat. Integer blandit nulla quis fermentum hendrerit. Vestibulum eu libero volutpat, portas quam acc, tempus sem. Donec sodales quam id lorem lobortis, vitae interdum nisl vehicula. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam suscipit, elit quis facilisis dictum, diam justo volutpat dui. Cras id justo eget sapien scelerisque lacinia non a eros.

ÖRNEK PROJELER

Konut, işyeri, ticari ve endüstriyel yapılar gibi tüm inşaat projelerinizi sizin adınıza üstleniyor, kaliteli, güvenli ve işlevsel üretim anlayışı ile ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz. Gerek projelendirilmiş bir projeyi hayata geçirme, gerek de proje aşaması dahil tüm inşaat sürecini sizin için tamamlıyoruz.

GKR YAPI Kaıköy Site Projesi
GKR Yapı Beylikdüzü Konut Projesi
GKR YAPI Kadıköy Konut Projesi

GÜVEN VE KALİTE

Proje aşamasından, bürokratik ve kamusal tüm işlemlerin takibi ve inşaatın projeye uygun üretilmesi aşamalarının tümünü üstleniyor ve anahtar teslim olarak projeyi tamamlıyoruz.

Müteahhit yönetmeliği gereğince yapı ruhsatı,  iskan ve benzeri belgeleri ve izinleri alarak tüm işlemleri gerçekleştiriyor ve inşaatı kanun ve yönetmeliklere uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.

  • İş güvenliği ilkeleri çerçevesinde hizmet
  • Tüm kanuıni izin ve belgelerin alınması
  • Projenin zamanında ve plana uygun şekilde tamamlanması
  • Gerekli yapı denetimlerinin sağlanması ve eksiklerin giderilmesi